KREOO.PL
Projekty graficzne
Strony internetowe
Multimedia i fotografia
KONTAKT
+48.505.149.573
kontakt@kreoo.pl

Gospodarstwo sadownicze
braci Palus
cdn_helper

Gospodarstwo sadownicze Bracia Palus

Poznaj naszego klienta

Gospodarstwo Sadownicze Braci Palus, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Marysin w gminie Fajsławice, to miejsce, gdzie pasja, tradycja i nowoczesne podejście do uprawy owoców harmonijnie się łączą. Trzej bracia – Damian, Adrian i Rafał – pielęgnują dziedzictwo rodzinne, kontynuując tradycję sadowniczą przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W 2023 roku jabłka fajsławickie zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, co potwierdza ich wyjątkowość i tradycję regionu. Gospodarstwo braci Palus nie tylko produkuje owoce najwyższej jakości, ale także aktywnie dba o swój wizerunek, stawiając na ciągły rozwój, kreatywność i elastyczność, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Zapraszamy do poznania bliżej Gospodarstwa Sadowniczego Braci Palus – miejsca, gdzie owocują pasja i tradycja.

Wykonane zadania

Logo, wizytówka, strona internetowa, opakowanie na owoce, naklejki

PODOBAJĄ CI SIĘ TE PROJEKTY?

Wybierz swoje media społecznościowe i udostępnij!

Dzięki Wam nasze projekty są jeszcze lepsze! Poznajmy się lepiej. Dołącz do naszej społeczności. Razem możemy tworzyć i kreować nowe wspaniałe projekty graficzne oraz nowoczesne i profesjonalne strony internetowe.

Gospodarstwo sadownicze Bracia Palus

Gospodarstwo Sadownicze Braci Palus, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Marysin w gminie Fajsławice, to miejsce, gdzie pasja, tradycja i nowoczesne podejście do uprawy owoców harmonijnie się łączą.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Klikając przycisk "X" wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.